Systemy okienne

OKNA DREWNIANE

To optymalny wybór dla tych z Państwa, którzy ponad wszystko cenią sobie szlachetność i naturalność materiału. Nasze okna wykonujemy ze starannie wyselekcjonowanego drewna sosnowego, mahoniowego (meranti) bądź dębowego klejonego warstwowo. Poddajemy je technologicznej obróbce według restrykcyjnych standardów europejskich, co gwarantuje produkt o niepodważalnej jakości.

Szeroka gama kolorystyczna i wzornicza swoboda, idące w parze z zaawansowaną technologią produkcyjną, pozwalają dostosować parametry użytkowe oraz ostateczny wygląd okna do wymagań naszych Klientów.

ZALETY
Vertimar - okna, drzwi, kamieniarstwo budowlane
 
Termookapniki zabezpieczają ramę okienną przed działaniem wilgoci z zewnątrz. Odprowadzając wody opadowe poza ramy okienne, chronią całość konstrukcji przed zawilgoceniem.
Dwie uszczelki po zetknięciu ze sobą tworzą komorę powietrzną, dodatkowo izolując pomieszczenie.
Konstrukcja zespolona wykonana z drewna klejonego 3-warstwowo. Profil okienny jest łączony w taki sposób, aby naprężenia wewnętrzne powstające w drewnie znosiły się wzajemnie, a drewno pozostawało niezmienione mimo działania warunków atmosferycznych.profil SOFT-LINE
PROFIL SOFT-LINE
Cechą charakterystyczną profili Soft-line są zaokrąglone krawędzie listwy przyszybowej.

Perfekcyjnie gładka powierzchnia ułatwia pielęgnację i utrzymanie w czystości ramy okiennej.

Zaokrąglone krawędzie podnoszą trwałość powłoki lakierowej.

Drewno barwione jest na kilkanaście kolorów w zależności od preferencji Klienta, a następnie zabezpieczane ekologicznymi, wodoodpornymi lakierami.

 Vertimar - okna, drzwi, kamieniarstwo budowlane
PROFIL STANDARD
To profil o klasycznych krawędziach listwy przyszybowej. W opcji Standard istnieje możliwość dobrania jednego z kilkunastu kolorów.

Zabarwione elementy drewniane powlekane są ekologicznymi lakierami. Wyposażone są w 1-komorowy zestaw szybowy o niezwykle korzystnych parametrach przenikalności cieplnej

Okna odznaczają się również wysokim współczynnikiem dźwiękochłonności.

 Vertimar - okna, drzwi, kamieniarstwo budowlane

Przedstawione kolory i faktura oklein mogą odbiegać od rzeczywistych.