Okna, Drzwi, Bramy

Więcej

Kamieniarstwo budowlane

Więcej

Kamieniarstwo budowlane i stolarka otworowa - galeria

Firma Vertimar od lat zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem blatów kuchennych, gastronomicznych, schodów, a także sprzedażą okien i drzwi różnego typu. Dysponujemy produktami od najlepszych producentów w branży i posiadamy wiedzę umożliwiającą realizację nawet najbardziej indywidualnych projektów. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć dokumentującą nasze realizacje z zakresu kamieniarstwa budowlanego oraz stolarki okiennej.    

Montaż i pomiar parapetów, blatów, schodów oferujemy na terenie: Czarnków, Trzcianka, Piła, Chodzież, Margonin, Rogoźno, Wągrowiec, Wronki, Szamotuły, Poznań.ico1

Stosunek jakość – cena

Oferowane przez naszą firmę produkty cechuje wysoka jakość powiązana z atrakcyjną ceną.

ico1

Skuteczność

Dynamiczny rozwój firmy, wysoka jakość usług i wszechstronność naszej oferty znalazły potwierdzenie w zaufaniu Klientów w Polsce i zagranicą.

ico1

Podejście

W naszych autoryzowanych punktach sprzedaży spotkacie Państwo ludzi, których doświadczenie i profesjonalizm są do waszej dyspozycji.

ico1

Kompleksowość

Dzięki specjalnie przygotowanej stronie WWW, możecie Państwo w łatwy sposób dotrzeć do bogatej oferty produktów wielu renomowanych producentów.

ico1

Kompetencje

Uczciwie podchodzimy do transakcji i zawsze staramy się dopasować ofertę produktową do wymagań naszych klientów.

ico1

Nastawienie na rozwój

Nasza firma na przestrzeni wieloletniej działalności pozyskała cenne doświadczenie, dzięki czemu możemy zaoferować klientom, produkty odpowiadające ich osobistym potrzebom.

Nowości, aktualności: